LCD cover GGS Larmor for Panasonic GH5

GGS is a six Larmor LCD hood made of high quality Japanese optical glass. Cover protects the display apparatus from damage, scratches, bumps and dirt.

Category:

Description

GGS Larmor to sześciowarstwowa osłona ekranu LCD wykonana z najwyższej jakości japońskiego szkła optycznego. Osłona zabezpiecza wyświetlacz aparatu przed uszkodzeniami, zarysowaniami, uderzeniami oraz zabrudzeniami.
Najnowsze technologie zastosowane w procesie produkcyjnym umożliwiły stworzenie produktu o niespotykanych parametrach. Szkło hartowane o twardości powierzchni 8H ma zaledwie 0,3 milimetra grubości, co umożliwia używanie osłony z aparatami z ruchomym wyświetlaczem. Zmniejsza także ryzyko przypadkowego zahaczenia i oderwania osłony od aparatu. Powłoki antyrefleksyjne gwarantują, że jakość oraz barwy obrazu emitowanego przez wyświetlacz zostają zachowane. Ekran dotykowy (jeżeli aparat taki posiada) zachowuje pełną funkcjonalność. Czarne wykończenie ramki sprawia, że osłona doskonale komponuje się z aparatem. GGS Larmor znacznie przewyższa pod względem jakości i stopnia ochrony osłony wykonane z plastiku lub folii.
Zamontowanie osłony GGS jest proste i bezpieczne. Odbywa się bez użycia środka klejącego, dzięki zastosowaniu silikonowej warstwy o wysokiej przyczepności. Zastosowana technologia gwarantuje solidne i bezpieczne dla aparatu mocowanie. W zestawie znajduje się także nasączana ściereczka do oczyszczenia ekranu LCD przed montażem. Po zdjęciu osłony na wyświetlaczu LCD nie pozostają ślady.

Specyfikacja

– materiał: japońskie szkło optyczne
– warstw: 6 (UV, antyrefleksyjne, wzmacniające)
– twardość powierzchni: 8H
– grubość szkła: 0,3 mm
– wytrzymałość na nacisk: do 12 kg na 1 cm 2
– przepuszczalność światła: powyżej 95%
– sposób montażu: silikonowa warstwa adhezyjna (bez kleju)

Kompatybilność

– aparat Panasonic GH5

Zawartość zestawu

– osłona na ekran główny aparatu
– osłona na ekran górny aparatu
nasączana ściereczka do oczyszczenia ekranu przed montażem

Additional information

Dimensions 1 × 9 × 10 cm
Brand

GGS

EAN

6970990940379

SKU

GS1224

Warranty

2 years